Nemocní mazlíci - Můj Zvěřinec.cz

Nemocní mazlíci

MůjZvěřinec.cz |
pes smutek

Dobrý den, milí čtenáři.

Můj dnešní příspěvek se bude věnovat nezvratné realitě. Jsem nemocná, celá naše rodina je nemocná. Máme antibiotika, dokonce i Samík! Chytla jsem někde angínu a postupně ji předala svému drahému manželovi a přerozkošným dětem. Choroba se ale chytla i Samíka a ten má zánět močového měchýře a v oušku. Nejen že je mi zle z angíny a antibiotik (která nezabírají a navíc jsem se z nich osypala), ale navíc je mi ještě hůř z toho, že jsem to na ostatní hodilaL Takhle hromadnou chorobu jsme ještě nikdy neměli.

Takže se léčíme – no léčíme… Děti, jak už to tak bývá, ihned jakmile jim opadne horečka, tak začnou lítat po bytě, pořád něco chtějí, řvou na sebe. Perou se o tablety, mobily a počítače. Pak jim zase teplota stoupne a to je pak ještě větší děs, protože jsou potichu! Jen leží s zírají do zdi, je to příšerný pohledL Takže moje léčení v podstatě neexistuje, pořád se musím starat, napomínat, vařit polívčičky a měřit teplotku, hladit po hlavičkách. Raději ani nebudu vyprávět jak je to s nemocí mého drahého mužeJ A do toho Samík musí tak minimálně jednou za dvě hodinky na čurandu, aby ho nebolel močák.
Měla jsem o něj vážně strach, o víkendu jsme byli na procházce, jen na chvilku, před domem. Ještě byl venku sníh a jen díky tomu jsme na to hned přišli – Samík močil krev!!! Kdyby ten sníh nebyl, tak nevím, jestli bych si toho hned všimla. Takže okamžitě na veterinu. Neděle odpoledne není zrovna vhodný termín. Byl tam šílený nával, ale všechno jsme zvládli a odjeli s kupou léků.

Každý má vlastní nálož léků a podpůrných přípravků. Možná jsem zmatkář, možná se mi z horečky už všechno plete. No, musím se přiznat, že jsem málem dala synkovi psí prášky proti bolesti (močového měchýře) a málem jsem mu začala do krku cpát polovinu Augmentinu. Naštěstí se dost prudce ohradil, že by si raději prášek vzal a normálně zapil, takže jsem se vzpamatovala a dávku nasadila správnému uživateli – Samíkovi.

Takže vám všem přeji, abyste byli hodně zdraví a věřím, že můj další příspěvek už bude povzbudivější.

Maruška

Napsat komentář

Mujzverinec.cz © 2015, all rights reserved