Dlouhé procházky jsou prostě fajn - Můj Zvěřinec.cz

Dlouhé procházky jsou prostě fajn

MůjZvěřinec.cz |
krajina
Ahoj, zdravím vás. Tentokrát mohu začít pozitivněji. Samíkovi se konečně ulevilo a tím i mě. Konečně (jak mi sdělily děti) jsem se přestala mračit a kabonit a už je se mnou i zábava. Člověk by ani neřekl, jaký vliv na nás ti naši mazlíčci mají, že? Já si to ani neuvědomovala, že jsem tak špatně naložená. No, ale obraťme list. Samík slyší a poslouchá, evidentně je mu mnohem lépe a i on už se častěji usmívá.
Zatím ještě není čas na dogtrekking, ale už jsme si v sobotu, spolu sami, udělali dloooooouhou procházku. Myslím, že jsme to oba potřebovali. Trochu se odreagovat, být na čerstvém vzduchu, pročistit hlavu od starostí.

Pročistíme si hlavu

Vyšli jsme přes Dívčí hrady nad Prokopák a prostě jsme jen šli rovně za nosem. Během chvilky, nebo alespoň mě se to zdálo jako chvilka, jsme došli až do Butovic. Což je docela štreka. Ale Samík je prostě chlapík a krásně to celé zaběhl a byl úplně šťastný. Takže jsme to v Butovicích otočili a zvesela se vydali na cestu domů. Tam to šlo zlehka, ale ke konci cesty už mě nohy začaly pěkně bolet a Samík taky zvolnil krok.
Domů jsme došli ztahaní, ale úžasně duševně odpočatí. Cesta nám trvala skoro 3 hodiny, takže manžel už byl malinko nervózní, jestli jsme neutekli a nenechali ho doma s raubíři samotného. Dost se mu ulevilo, když slyšel zarachotit klíče v zámku.
Už se nemůžu dočkat, až bude opravdu pěkně a teplo a budeme moct venku trávit víc času. Letos se nějak už jara nemůžu dočkat.
                                                                                              Mějte se úžasně, vaše Maruška

Napsat komentář

Mujzverinec.cz © 2015, all rights reserved